Czekolada mleczna – niezdrowa, a popularna

Pogodziliśmy się już w większości z tym, że świat, w którym żyjemy, jest właśnie taki jaki jest i inny być nie może. Trudno byłoby nam sobie chociażby wyobrazić, że mógłby wyglądać inaczej, gdyż tak bardzo już się do jego obecnego kształtu zdążyliśmy przyzwyczaić. Jak się jednak okazuje, niejednokrotnie znajdowaliśmy się blisko zmian, które mogłyby zaważyć na kształcie naszego obecnego życia.

Czekolada z orzechami
Czekolada z orzechami

Możemy tutaj posłużyć się przykładem planu zastąpienia czekolady mlecznej gorzką, który to projekt w swoim czasie uchodził za bardzo prawdopodobny i bliski realizacji. I gdyby to się stało, możemy być pewni, że dla naszego zdrowia byłaby to wielka szansa. I tak przy pełnej realizacji tego projektu moglibyśmy cieszyć się tą zmianą i czerpać z niej korzyści. Ponadto, w takiej sytuacji nie bylibyśmy już zmuszeni martwić się o próchnicę, co byłoby chyba najlepszą wiadomością. Z pewnością dla wielu osób byłaby to o wiele korzystniejsza sytuacja niż to, co mamy obecnie.

Nadal możemy rozmyślać nad tym, jakie korzyści przyniósłby nam plan zastąpienia czekolady mlecznej gorzką, a dokładniej jego całkowita realizacja. I, niestety, musimy ograniczyć się do tego, gdyż nie mamy możliwości doświadczyć tego w inny sposób. Chociaż niełatwo nam będzie się z tym pogodzić, w ostatecznym rozrachunku okazało się, że pomimo swoich zalet planu zastąpienia czekolady mlecznej gorzką nie doczeka się realizacji. Stało się tak dlatego, że, niestety, opór ludzi przeważył, z czego możemy wyciągnąć kolejną gorzką naukę o ludzkich zamierzeniach i planach. Dlatego też dzisiaj planu zastąpienia czekolady mlecznej gorzką ma postać jedynie niezrealizowanego projektu i może jeszcze anegdotki z przeszłości, niczego więcej.

Przydało się? Oceń!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Średnia ocena: 5,00, na podstawie 1 opinii.
Loading...